ElitechipLeagues and CupsLliga Balear CxM Trail 2022

Lliga Balear CxM Trail 2022

Resultados Provisionales

 En la clasificació es mostrem tots els resultats del atletes que tenen opcions de puntuar, en canvi la puntuació final sols te en compte les 6 millores puntuacions, de les curses que tingui al llistat. Tenguent en compte que sols puntuen les dues millor curses de cada tipus.

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 30/08/2022
Loading...
Pos. Sexo Nombre Año Pos-Cat C1 C2 C3 C4 C5 C6 C7 C8 Penal. Total
1
M
Toni Melis Tous
CLUB MÓN AVENTURA
1983
1-ABM
Serra Nord
900
CxM Lluc
400
Galatzó 43
Desafío FAS
900
Crono Cas Secretari
81
Crono Com Bunyola
79
P. B. Biniaraix
Caimari Xtrem
0
0
2
M
Pep Joan Serra Pol
C. A. DIAITA
1991
2-ABM
Serra Nord
798
CxM Lluc
299
Galatzó 43
Desafío FAS
672
Crono Cas Secretari
Crono Com Bunyola
82
P. B. Biniaraix
76
Caimari Xtrem
0
0
3
M
Josep Riera Fonollar
CLUB SA MILANA-ALARO
1976
3-ABM
Serra Nord
745
CxM Lluc
267
Galatzó 43
764
Desafío FAS
783
Crono Cas Secretari
64
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
Caimari Xtrem
0
0
4
M
Marc Gran Sanchez
C. E. BLUE TRIBE
1993
1-SeM
Serra Nord
729
CxM Lluc
237
Galatzó 43
776
Desafío FAS
758
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
5
M
Antonio Cano Frias
ERMASSETS C. M. D'ESPORLES
1967
1-M55M
Serra Nord
735
CxM Lluc
244
Galatzó 43
775
Desafío FAS
750
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
6
M
Oscar Torres García
C. M. TALAIA D'ALCUDIA
1981
1-VeAM
Serra Nord
673
CxM Lluc
227
Galatzó 43
762
Desafío FAS
770
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
7
M
Senén Amengual
S. M. CLUB POLLENÇA
1986
2-SeM
Serra Nord
714
CxM Lluc
228
Galatzó 43
Desafío FAS
772
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
8
M
Jose Luis Canton Avila
CLUB SA MILANA-ALARO
1972
1-VeBM
Serra Nord
725
CxM Lluc
213
Galatzó 43
749
Desafío FAS
718
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
9
M
Antonio Gómez Ranera
S. M. CLUB POLLENÇA
1972
2-VeBM
Serra Nord
CxM Lluc
207
Galatzó 43
737
Desafío FAS
724
Crono Cas Secretari
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
10
M
Sebastià Gayà Ramis
S'ESCLAT CLUB SINEU
1978
2-VeAM
Serra Nord
682
CxM Lluc
195
Galatzó 43
736
Desafío FAS
730
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
11
M
Manuel Romero Osorio
C. E. BLUE TRIBE
1959
1-M60M
Serra Nord
657
CxM Lluc
185
Galatzó 43
735
Desafío FAS
708
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
12
M
Sebastian Torres Cerda
S. M. CLUB POLLENÇA
1980
3-VeAM
Serra Nord
655
CxM Lluc
173
Galatzó 43
729
Desafío FAS
688
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
13
M
Toni Jaume Llompart
S'ESCLAT CLUB SINEU
1971
3-VeBM
Serra Nord
639
CxM Lluc
135
Galatzó 43
723
Desafío FAS
685
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
14
M
Angel Fco. Fernandez Armenta Armenta
TALAIOTS C.
1965
2-M55M
Serra Nord
617
CxM Lluc
159
Galatzó 43
726
Desafío FAS
Crono Cas Secretari
25
Crono Com Bunyola
25
P. B. Biniaraix
25
Caimari Xtrem
0
0
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
Publicidad
© Elitechip, 2008-2022, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net