Federación de Triatlón (FETRIB) / (FETRI)
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | ||||||||||||||||||||||
Equip: Equip Argelich [D. Argelich, J. Argelich i D. Argelich]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: #Bestteam [F. González, R. Tamm i A. Tamm]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Sol De Ponent [I. Carrera, P. Garcias i P. Miro]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Perello Mobles [R. Perello, H. García i G. Lozano]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Piña&Cia [A. Piña, P. Piña i X. Parpal]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Loki Team [F. Gonzalez i J. Merino]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: C.E. Palmarunners Mixto [M. Rosselló, M. Zarcos i B. Miret]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Team Simone'S [M. Morfitt, P. Vines i S. Slezák]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: T. Krapf, U. Schmidt i M. Chiapponi
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Two Oldies And A Youngie [M. O Connor, L. Mayol i C. Sogorb]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Deporte Y Salud [F. Tornero, J. Pelaez i J. Saorin]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Deporte Y Salud [F. Tornero, J. Pelaez i J. Saorin]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Llombarsch [V. Hanzer i M. Cabrer]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Amistad [J. Alonso, J. Alfaro i D. Romero]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Guillem Tomeu, VIctoria Benavides [G. Vadell i V. Benavides]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Toni Sacares, Antonio Ballester, Pep Burguera [T. Sacares, A. Ballester i J. Burguera ]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Jaime Gregoire, Olivier Bonneyrat, Richard [J. Gregoire ]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Diego Alanco, Pedro [D. Alanco]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: Victor Vives, Roberto Tunuci [R. Tonucci]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: IESE - ALL1 - 2 [X. Solé, S. Pich i R. Hernando]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: IESE - ALL1 - 1 [X. Ponte, M. Pala i D. García]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: IESE - ALL1 - 3 [F. Sanchez, G. Escarpenter i L. Valverde]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: IESE - ALL1 - 4 [E. Batlle, A. Cornudella i F. Delgado]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: IESE - ALL1 - 5 [M. Lopez, R. Hernando i J. Prats]
|
||||||||||||||||||||||||||
Equip: IESE - ALL1 - 6 [P. Marijuan, S. Canela i D. Alonso]
|