Federación de Triatlón (FETRIB) / (FETRI)
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: C.E.Triats.Som [A. Garcia, A. Babot , S. Rigo i J. Sanchez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Tribruts [P. Luna, X. Botín, E. Fuster i X. Pampin]
|
|||||||||||||||||
Equip: Sura Sports [K. Medel, R. Muñoz, V. Medel i F. Gómez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Globaltraining [D. Fernandez, B. Redondo, J. Cardona i P. Cardona]
|
|||||||||||||||||
Equip: C.E.Triats.Som (B) [I. Colom, J. Cirer, J. Lares i J. Antunez]
|
|||||||||||||||||
Equip: J. Company, C. Barceló, X. Cloquell i J. Santandreu
|
|||||||||||||||||
Equip: De 4 No En Feim 1 De Bo [T. Bordoy, M. Cifre, E. Galindo i J. Amengual]
|
|||||||||||||||||
Equip: C.T. Sa Pobla [J. Tomas, J. Domínguez, M. Sastre i C. Sans]
|
|||||||||||||||||
Equip: Bj Aluminox Ctc C [R. Avila, B. Fiol, G. Gual i M. Bennasar]
|
|||||||||||||||||
Equip: Sura Sports (Amji) [I. Hernández, J. Gallego, A. Rey i M. Quetglas]
|
|||||||||||||||||
Equip: Sa Riba Club Triatló [T. Forteza, J. Busquets, J. García i L. Estelrich]
|
|||||||||||||||||
Equip: Amem Si Acabam [J. Capó, S. Fernandez, T. Vázquez i R. Ramis]
|
|||||||||||||||||
Equip: Malalts De Turmell [G. Mesquida, J. Mas , S. Rigo i J. Gomila]
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Pertus [J. Herreros, A. Ruiz, J. Caparros i A. Ruiz]
|
|||||||||||||||||
Equip: Duet Tri&Bikes F [D. fernandez GARCÍA, J. Ríos, G. Fernandez i G. Fernandez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Bimont-M3t-3g [J. Bergas, M. Bergas, T. Morell i X. Borràs]
|
|||||||||||||||||
Equip: B [A. Fernández , T. Munar , F. Almagro i D. Pendon]
|
|||||||||||||||||
Equip: Freakys Team Mtzn+ [J. Perelló, P. Viver, S. Cifre i M. Espinosa]
|
|||||||||||||||||
Equip: Team Loimportanteesparticipar [B. Grau, T. Moreno, J. Chao i X. Rodríguez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Airo Man [M. Vives, E. Frontera, G. Martinez i L. Vallori]
|
|||||||||||||||||
Equip: J. Amengual, B. Forteza, J. Nadal i J. Noguera
|
|||||||||||||||||
Equip: Los Masqueperros [M. Blanco, S. Sanz, S. Heredia i D. Pons]
|
|||||||||||||||||
Equip: Gomila Power [J. Buendia, J. Quetglas, M. Verdejo i J. Vicent]
|
|||||||||||||||||
Equip: . Sánchez, M. Llabres, T. Esteva i M. Crespi
|
|||||||||||||||||
Equip: Triplica-T [X. Aguiló, F. Bello, J. Gutiérrez i M. Benítez]
|