A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | |||||||||||||
Equip: Cabs Buits [P. Bauza, N. Bauzá, M. Cabot i X. Cot]
|
|||||||||||||||||
Equip: No Very Guud Racing Team [J. Ludeña, M. Gonzalez, D. Martínez i J. Morla]
|
|||||||||||||||||
Equip: Ibbackup-Bike [J. Muñoz, J. Juan , F. Biedma i F. Tornero]
|
|||||||||||||||||
Equip: Os Ronseiros [A. Nadal, G. Portell, J. Aparicio i M. Cabot]
|
|||||||||||||||||
Equip: G. Gómez, J. Lliteras, J. Binimelis i M. Llull
|
|||||||||||||||||
Equip: Toysteam [B. Vidal, J. Rey, M. Amengual i Y. Alpizar]
|
|||||||||||||||||
Equip: Engavernats [J. Saorin, G. Moya, E. Jurado i J. De La Hoz]
|
|||||||||||||||||
Equip: Quasi Guanyam Team [I. González, J. Riera, D. Ortega i G. Jaume]
|
|||||||||||||||||
Equip: Mallorca Bike [B. Jareño Lozano, S. Sanchez, J. Cortés i J. Fuentes]
|
|||||||||||||||||
Equip: Bike Experience Mallorca [A. Galmés, J. Buendia, J. Gonzalez i N. Pizá]
|
|||||||||||||||||
Equip: The Globbers [P. Widman, F. Serrano, A. Simonet i S. Perelló]
|
|||||||||||||||||
Equip: Mataos [J. Calarco, E. Ramirez, S. Georgiev i A. Ramirez ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Team Sabados [R. Jimenez, S. Amador, J. Oliver i J. Patricio]
|
|||||||||||||||||
Equip: Requena Bike Shop [D. Roldán, S. Cabalin, T. Camarasa i J. Galiano]
|
|||||||||||||||||
Equip: Mou-Te En Bici [J. Gonzalez, J. Gonzalez, S. Viñals i F. Moya]
|
|||||||||||||||||
Equip: Quintanejos [P. Quintana, A. Company, R. Cabello i A. Fontirroig]
|
|||||||||||||||||
Equip: No Somos Cojos!! [J. Vilanova, R. Tijeras, F. Artigues i I. Muñoz]
|
|||||||||||||||||
Equip: Bicis Sancho Equip 1. [T. Pascual, E. Pascual, B. Masssanet i M. Adrover]
|
|||||||||||||||||
Equip: Domingueros [X. Miquel, M. Vicens, J. Lliteras i M. Riera ]
|
|||||||||||||||||
Equip: Mallorca Ironriders (Biciarreglopalma ) [A. Soler Martinez, R. Pujol, R. Márquez i A. Carbonell]
|
|||||||||||||||||
Equip: Bimont G D [A. Vicens, S. Sierra, J. Luna i M. Pérez]
|
|||||||||||||||||
Equip: Ara Venim!!! [B. Vidal, C. Martínez , A. Figueroa i S. Ravina]
|
|||||||||||||||||
Equip: Malalts En Bici [J. Fullana, M. Puigròs, N. Nadal i A. Gomila]
|
|||||||||||||||||
Equip: Recyclo - Bimont [I. Amengual, J. Mascaro, P. Amengual i B. Mascaro]
|
|||||||||||||||||
Equip: Grup Bicke Texnautic [E. Ospina, T. Morey, J. Garcias i J. Garcias]
|