|
Equipo: D. Morales, P. Rico y A. Oriola
David Morales |
Carrera |
13 Km. |
Pablo Rico |
Carrera |
16 Km. |
Andrea Oriola |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: 3 Replegats [P. Amengual, P. Mora y J. Vilanova]
Pau Mora |
Carrera |
13 Km. |
Jaume Vilanova |
Carrera |
16 Km. |
Pep Toni Amengual |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Team Boc [M. Morell, M. Perello y E. Valenzuela]
Miguel Angel Morell |
Carrera |
13 Km. |
Marc Perello |
Carrera |
16 Km. |
Emilio Valenzuela |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Asfalt Team [B. Valls, X. Santandreu y B. Mestre]
Bartomeu Marc Mestre |
Carrera |
13 Km. |
Bernat Valls |
Carrera |
16 Km. |
Xisco Santandreu |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Los Galácticos [P. Jimenez, P. Cladera y J. Borras]
Pedro Cladera |
Carrera |
13 Km. |
Pedro Jimenez |
Carrera |
16 Km. |
Jaume Borras |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Power Girls [H. Bellini, M. Portela y J. Fuster]
Joana Maria Fuster |
Carrera |
13 Km. |
Myriam Portela |
Carrera |
16 Km. |
Helena Bellini |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Més Power Girls [L. Gallego, N. Simón y C. Piñero Ramos]
Laura Gallego |
Carrera |
13 Km. |
Núria Simón |
Carrera |
16 Km. |
Carmen Piñero Ramos |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Tot Suma [R. Figuera, T. Lliteres y M. Matas ]
Rafel Figuera |
Carrera |
13 Km. |
Tomeu Lliteres |
Carrera |
16 Km. |
Miquel Angel Matas |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Al Liooo [C. Vives, J. Limon y J. Beltran]
Cati Vives |
Carrera |
13 Km. |
Juan Miguel Limon |
Carrera |
16 Km. |
Jose Manuel Beltran |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Son Pinar [J. Nicolau, T. Nicolau y P. Sans]
Joan Nicolau |
Carrera |
13 Km. |
Toni Nicolau |
Carrera |
16 Km. |
Pep Miquel Sans |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Los Cafeteros [J. Repiso, J. Tortella y A. Bonafe]
Joan Tortella |
Carrera |
13 Km. |
Jose Angel Repiso |
Carrera |
16 Km. |
Angel Bonafe |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Aquesta I Pus [M. Melendez, C. Miralles y F. Consuegra]
Michele Melendez |
Carrera |
13 Km. |
Catalina Miralles |
Carrera |
16 Km. |
Francisco Consuegra |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: M. Capllonch, A. Fuster y M. Cerda
Antònia Fuster |
Carrera |
13 Km. |
Melania Capllonch |
Carrera |
16 Km. |
Marti Cerda |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Foracorrer Galego [J. Perello, F. Nigorra y J. Fernandez]
Javier Fernandez |
Carrera |
13 Km. |
Javier Perello |
Carrera |
16 Km. |
Francisco Javier Nigorra |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Diaita Senior [T. Mir, P. Serra y L. Socias]
Toni Mir |
Carrera |
13 Km. |
Pep Joan Serra |
Carrera |
16 Km. |
Llorenç Socias |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Perello Mobles [R. Perello, G. Amengual y J. Morro]
Gaspar Amengual |
Carrera |
13 Km. |
Ramon Perello |
Carrera |
16 Km. |
Joan Andreu Morro |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Carboners [L. Mir, P. Mir y P. Colomar]
Llorenç Mir |
Carrera |
13 Km. |
Pep Mir |
Carrera |
16 Km. |
Pau Colomar |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Uep [N. Serra, M. Trujillo y M. Torres]
Nadal Serra |
Carrera |
13 Km. |
Miguel Angel Torres |
Carrera |
16 Km. |
Marc Trujillo |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Powers [P. González, M. Llompart y A. Vidal]
Paula González |
Carrera |
13 Km. |
Margarida Llompart |
Carrera |
16 Km. |
Aina Vidal |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Despistados [M. Ibarra, M. Escuin Díaz y I. Oquero]
Ma Magdalena Ibarra |
Carrera |
13 Km. |
Mariano Escuin Díaz |
Carrera |
16 Km. |
Indhira Oquero |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Sa Riba Team [J. Alvarez, T. Sastre y N. Comas]
Joan Miquel Alvarez |
Carrera |
13 Km. |
Tòfol Sastre |
Carrera |
16 Km. |
Natalia Comas |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: S'Esclat Club Sineu [P. Sempere, R. Pulido y T. Jaume]
Tomeu Xavier Jaume |
Carrera |
13 Km. |
Rafael Eloy Pulido |
Carrera |
16 Km. |
Pau Sempere |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: N. Guirado, B. Perez y D. García
Natividad Guirado |
Carrera |
13 Km. |
Benito Perez |
Carrera |
16 Km. |
David García |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Qui fa lu que pot, no està obligat a més [L. Martorell , G. Socias y A. Amengual]
Aina Amengual |
Carrera |
13 Km. |
Laura Martorell |
Carrera |
16 Km. |
Guillem Socias |
Carrera |
22 Km. |
|
|
Equipo: Spartan'S Academy [G. Colombo, M. Real y J. Rossiñol]
Marta Maria Real |
Carrera |
13 Km. |
Giacomo Colombo |
Carrera |
16 Km. |
Jaume Rossiñol |
Carrera |
22 Km. |
|