|
Team: Alexandra [J. Berakoetxea, T. Rosello undJ. Rosello]
Joan Rosello |
Natación |
1900 m |
Joseba Berakoetxea |
Ciclismo |
26 km |
Toni Rosello |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Francina, Lluis & Marta'S Team [S. Martínez, L. Pons undF. Serra]
Lluis Jordi Pons |
Natación |
1900 m |
Sergio Martínez |
Ciclismo |
26 km |
Francina Serra |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Fast And Low Team [A. Olivé undF. Portella]
Aleix Olivé |
Natación |
1900 m |
Fredo Portella |
Ciclismo |
26 km |
Aleix Olivé |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Total Training [D. Armenteros, J. Hamad Mohamed undD. Atienza]
David Atienza |
Natación |
1900 m |
Daniel Armenteros |
Ciclismo |
26 km |
Jaume Hamad Mohamed |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Trimenorca [M. Estrada, L. Melsión undM. Marquès]
Laura Melsión |
Natación |
1900 m |
Maria Marquès |
Ciclismo |
26 km |
Manel Estrada |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Capa Es Grau. [J. Irles Diaz, A. Salmeron undJ. Villalonga]
Joan Villalonga |
Natación |
1900 m |
Angel Salmeron |
Ciclismo |
26 km |
Jose Roberto Irles Diaz |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Guixons [A. Coll carreras, E. Olives undJ. Salort ]
Joan Salort |
Natación |
1900 m |
Enrique Olives |
Ciclismo |
26 km |
Alvaro Coll carreras |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Enrere [C. Escandell, A. Reinhardt undS. Roemer]
Stefanie Roemer |
Natación |
1900 m |
Anja Reinhardt |
Ciclismo |
26 km |
Carlos Escandell |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Puputs [M. Bonastre undP. Fenandes]
Paulo jorge Fenandes |
Natación |
1900 m |
Mercè Bonastre |
Ciclismo |
26 km |
Paulo jorge Fenandes |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Correcaminos [C. Marques, A. Pedrosa undN. Serrano]
Antoni Pedrosa |
Natación |
1900 m |
Nando Serrano |
Ciclismo |
26 km |
Cristina Marques |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Team Bob [R. Ellingham, A. Hancock undB. Jelfs]
Bob Jelfs |
Natación |
1900 m |
Alan Hancock |
Ciclismo |
26 km |
Reece Ellingham |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: 100% Sport Team [S. Garriga, C. Juanico undB. Marcos]
Begoña Marcos |
Natación |
1900 m |
Sergio Garriga |
Ciclismo |
26 km |
Carlos Juanico |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Trifenix [C. Triay Madrid, L. Alcaide undG. Gomez]
Gerardo Gomez |
Natación |
1900 m |
Claudio Triay Madrid |
Ciclismo |
26 km |
Lázaro Alcaide |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Artiem [E. Blanco, M. Febrer undM. Pons ]
Elena Blanco |
Natación |
1900 m |
Miquel Febrer |
Ciclismo |
26 km |
Marc Pons |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Artiem [I. Touriño, X. Homs undS. Borrás]
Irene Touriño |
Natación |
1900 m |
|
|
Team: Artiem [F. Da Silva, A. Davison undA. Hernandez]
Alex Hernandez |
Natación |
1900 m |
Andrew Davison |
Ciclismo |
26 km |
Fabio Da Silva |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Artiem [N. Cassany, J. Sintes undA. Pons]
Nuria Cassany |
Natación |
1900 m |
Abelardo Pons |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: A. Blanco, M. Escandell undA. Sintes
Ana Blanco |
Natación |
1900 m |
Alex Sintes |
Ciclismo |
26 km |
Marta Escandell |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Artiem [V. Roberto, G. Coll undJ. Aguado]
Gustavo Coll |
Natación |
1900 m |
Vincenzo Roberto |
Ciclismo |
26 km |
Jose Aguado |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: M. Orfila, I. Nieuwenhof undM. Orfila
Marisa Orfila |
Natación |
1900 m |
Ivo Nieuwenhof |
Ciclismo |
26 km |
Marisa Orfila |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Entre Illes Triatló [C. Bosch, J. Cubas Pons undJ. Galvez]
Carlos Bosch |
Natación |
1900 m |
Jose Manuel Galvez |
Ciclismo |
26 km |
Joan Cubas Pons |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: F. Rita undB. Sarrió
Fernando Rita |
Natación |
1900 m |
Fernando Rita |
Ciclismo |
26 km |
Borja Sarrió |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: T. Ameller, S. Moll undM. Vaquero
Sofia Moll |
Natación |
1900 m |
Maribel Vaquero |
Ciclismo |
26 km |
Tina Ameller |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Vaciulô [J. Bosch, D. Mercadal undF. Ramirez]
Jordi Bosch |
Natación |
1900 m |
David Mercadal |
Ciclismo |
26 km |
Francisco David Ramirez |
Carrera |
2500 m |
|
|
Team: Connexió [D. Gomila undD. Salord]
Dani Salord |
Natación |
1900 m |
Dani Salord |
Ciclismo |
26 km |
David Gomila |
Carrera |
2500 m |
|