|
Equip: Mezquita Team [J. Mezquita i J. Mezquita]
Juan Carlos Mezquita |
Carrera |
5000 m. |
J. Carlos Mezquita |
BTT |
13 Km. |
Juan Carlos Mezquita |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Sutexho-Arcas Training [R. Molina i T. Munar]
Rafael Florencio Molina |
Carrera |
5000 m. |
Tomeu Marc Munar |
BTT |
13 Km. |
Rafael Florencio Molina |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Full Gasssss [J. Perelló i J. Socias]
Jaume Socias |
Carrera |
5000 m. |
Juan Perelló |
BTT |
13 Km. |
Jaume Socias |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: R. Aguilar i M. Osuna
Roberto Aguilar |
Carrera |
5000 m. |
Miquel Osuna |
BTT |
13 Km. |
Roberto Aguilar |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Conservas Rosselló [B. Alomar i A. Lakhal]
Adil Lakhal |
Carrera |
5000 m. |
Biel Alomar |
BTT |
13 Km. |
Adil Lakhal |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Murbi Team [J. Gaya i J. Cladera]
Joan Gaya |
Carrera |
5000 m. |
Juan José Cladera |
BTT |
13 Km. |
Joan Gaya |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Societat Esportiva Vilafranca [J. Jaume i J. Gaya]
Jaume Gaya |
Carrera |
5000 m. |
Jaume Jaume |
BTT |
13 Km. |
Jaume Gaya |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Liveablock & Estepau [B. Fiol i J. Horrach]
Bernat Fiol |
Carrera |
5000 m. |
Juan Sebastian Horrach |
BTT |
13 Km. |
Bernat Fiol |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Endurance Sport Club [V. Muñoz i M. Calvo]
Victor Muñoz |
Carrera |
5000 m. |
Manuel Calvo |
BTT |
13 Km. |
Victor Muñoz |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: C.A Diaita [P. Serra i F. Jaume]
Pep Joan Serra |
Carrera |
5000 m. |
Francisco Xavier Jaume |
BTT |
13 Km. |
Pep Joan Serra |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Pub 6 Kaires [P. Sampol i J. Guardiola]
Pere Antoni Sampol |
Carrera |
5000 m. |
Juan Guardiola |
BTT |
13 Km. |
Pere Antoni Sampol |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: J. Molina i A. Cladera
Andres Cladera |
Carrera |
5000 m. |
Juan Molina |
BTT |
13 Km. |
Andres Cladera |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: El Dúo Dinámico [T. Jofre i R. Sastre]
Toni Jofre |
Carrera |
5000 m. |
Rafel Sastre |
BTT |
13 Km. |
Toni Jofre |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Smile-Tortugues Sensa Closca [B. Bou i S. Bauza]
Bernat Bou |
Carrera |
5000 m. |
Sebastia Bauza |
BTT |
13 Km. |
Bernat Bou |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Smile Tortugues Sensa Closca 1 [M. Mestre i M. Perello ]
Miguel Ángel Mestre |
Carrera |
5000 m. |
Matlas Perello |
BTT |
13 Km. |
Miguel Ángel Mestre |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Germans Ferragut [M. Ferragut, T. Ferragut i M. Ferragut]
Marga Ferragut |
Carrera |
5000 m. |
Toni Ferragut |
BTT |
13 Km. |
Marga Ferragut |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Mollero-Troquet [J. Gonzalez i J. Rosselló Castell]
Joan Rosselló Castell |
Carrera |
5000 m. |
Jaime Alberto Gonzalez |
BTT |
13 Km. |
Joan Rosselló Castell |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Pub 6 Kaires Mixte [R. Perello i D. Perelló]
Dolors Perelló |
Carrera |
5000 m. |
Rafel Perello |
BTT |
13 Km. |
Dolors Perelló |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: R. Pascual i A. Tenerife
Rafel Pascual |
Carrera |
5000 m. |
Antonio Tenerife |
BTT |
13 Km. |
Rafel Pascual |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Su-Atges [X. Quetglas i M. Vanrell]
Maria Magdalena Vanrell |
Carrera |
5000 m. |
Xisco Quetglas |
BTT |
13 Km. |
Maria Magdalena Vanrell |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Enjoy Bike [J. Massanet i G. Buades]
Guillem Buades |
Carrera |
5000 m. |
Jaume Massanet |
BTT |
13 Km. |
Guillem Buades |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Altura Team [M. Coll i J. Cañellas]
Joana Maria Cañellas |
Carrera |
5000 m. |
Marc Coll |
BTT |
13 Km. |
Joana Maria Cañellas |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Esports Altura [P. Garau i L. Guardiola]
Pere Lluis Garau |
Carrera |
5000 m. |
Llorenç Guardiola |
BTT |
13 Km. |
Pere Lluis Garau |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Societat Esportiva Vilafranca [P. Pérez i J. Morla]
Pep Pérez |
Carrera |
5000 m. |
Juan Morla |
BTT |
13 Km. |
Pep Pérez |
Carrera |
3000 m. |
|
|
Equip: Uno+ Una [I. Portillo i L. Abraham ]
Irene Portillo |
Carrera |
5000 m. |
Luismiguel Abraham |
BTT |
13 Km. |
Irene Portillo |
Carrera |
3000 m. |
|