|
Equip: S. Mascaro i A. Vicend
Aina Vicend |
Natación |
700 m. |
Sebastia Mascaro |
Ciclismo |
|
Sebastia Mascaro |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Los Portixoleros [J. Cardona, L. Cardona i J. Cardona]
Laura Cardona |
Natación |
700 m. |
Jaime Cardona |
Ciclismo |
|
Jaime Cardona |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Llutre´S Team [J. Ripoll, G. Font i G. Pons]
Jaime Roberto Ripoll |
Natación |
700 m. |
Gabriel Font |
Ciclismo |
|
Gabriel Pons |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Reynés Team [C. Silva i G. Cardell]
Gabriel Cardell |
Natación |
700 m. |
Catarina Fernanda Silva |
Ciclismo |
|
Catarina Fernanda Silva |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Yolanda Y Toni [A. Contesti i Y. Santos]
Antonio Contesti |
Natación |
700 m. |
Antonio Contesti |
Ciclismo |
|
Yolanda Santos |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Club Esportiu Rovellats [J. Rodríguez i M. Bover]
Javier Rodríguez |
Natación |
700 m. |
Javier Rodríguez |
Ciclismo |
|
Magdalena Bover |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Dos+Una [I. Portillo, A. Abraham i R. González]
Raúl González |
Natación |
700 m. |
Alejandro Abraham |
Ciclismo |
|
Irene Portillo |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Dos D. Espada'S [D. Espada i J. Espada]
Daniel Espada |
Natación |
700 m. |
Jose Espada |
Ciclismo |
|
Daniel Espada |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Amenguals Forever Young [G. Amengual i C. Amengual]
Gabriel Amengual |
Natación |
700 m. |
Cristòfol Amengual |
Ciclismo |
|
Cristòfol Amengual |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: A. Marti, V. Benavides i B. Tristancho
Benjamín Tristancho |
Natación |
700 m. |
Aina Marti |
Ciclismo |
|
Victoria Benavides |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: G. Campins i J. Mascaró
Guillem Campins |
Natación |
700 m. |
Guillem Campins |
Ciclismo |
|
Joan Miquel Mascaró |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Ctc Mixto [R. Rossi i A. Limorti]
Alicia Limorti |
Natación |
700 m. |
Redouan Rossi |
Ciclismo |
|
Redouan Rossi |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: M. Barahona i M. Moragues
Miguel Barahona |
Natación |
700 m. |
Mundo Moragues |
Ciclismo |
|
Miguel Barahona |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Club Esportiu Rovellats [J. Llorens i F. Jiménez]
Jordi Llorens |
Natación |
700 m. |
Jordi Llorens |
Ciclismo |
|
Fernando Jiménez |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: J. Faro i A. Sureda
Jose Luis Faro |
Natación |
700 m. |
Antonio Sureda |
Ciclismo |
|
Jose Luis Faro |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Poleman [M. Pol, J. Amer i M. Perello]
Marga Pol |
Natación |
700 m. |
Juanillo Amer |
Ciclismo |
|
Maria Jose Perello |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: M. Ferrer, M. Perello i A. Perelló
Maria Pilar Ferrer |
Natación |
700 m. |
Aina Perelló |
Ciclismo |
|
Maria Pilar Perello |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: M. Perello, D. Perello i J. Nicolau
Damia Perello |
Natación |
700 m. |
Jaime Nicolau |
Ciclismo |
|
Marc Perello |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Targeta Vermella [A. Miquel, P. Llull i J. Mendoza]
Juan Carlos Mendoza |
Natación |
700 m. |
Pere Llull |
Ciclismo |
|
Andreu Miquel |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Discover Mallorca [M. Escribano, C. López Hinojosa i A. Monsalvez]
Cristina López Hinojosa |
Natación |
700 m. |
Marcos Escribano |
Ciclismo |
|
Antonio Monsalvez |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Mrm - C.A. Campos [M. Barceló, R. Pericàs i M. Martorell]
Maria Barceló |
Natación |
700 m. |
Rosa Pericàs |
Ciclismo |
|
Martina Martorell |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: J. Ferrer i P. Soto
Patricia Soto |
Natación |
700 m. |
Joan Ferrer |
Ciclismo |
|
Joan Ferrer |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Rodris [F. Rodriguez i M. Rodríguez]
Miguel Rodríguez |
Natación |
700 m. |
Federico Rodriguez |
Ciclismo |
|
Miguel Rodríguez |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Los Caballos De Los Malos [L. Segui, I. Lagar i A. Tur ]
Ismael Lagar |
Natación |
700 m. |
Lluis Segui |
Ciclismo |
|
Atteneri Tur |
Carrera |
4800 m. |
|
|
Equip: Hermanos Brownie [T. Rosselló i S. Rosselló]
Toni Rosselló |
Natación |
700 m. |
Toni Rosselló |
Ciclismo |
18 Km. |
Sandra Lluch Rosselló |
Carrera |
4800 m. |
|