A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | ||||||||||
Equip: Atrás Bellacos [A. Obrador, A. Garau i X. Sagreras]
|
||||||||||||||
Equip: Fora Son [D. Gari, G. Matas i T. Fluxa]
|
||||||||||||||
Equip: C C Vicenç Reynés Team 5 [A. Forteza, D. Hernandez i C. Horrach]
|
||||||||||||||
Equip: Hasta Luego Lucas [B. Mieras, R. Ruiz i L. Grimalt ]
|
||||||||||||||
Equip: C.E Malalts De Turmell [G. Mesquida, B. Ballester i S. Rigo]
|
||||||||||||||
Equip: Duet Ciclismo Y Ctc [P. Lamas , D. Pulido i J. Lorenzo]
|
||||||||||||||
Equip: Ctt Team [T. Morell, A. Molina i M. Lahuerta]
|
||||||||||||||
Equip: Mps Team [M. Valcaneras, S. Cerda i P. Mestre]
|
||||||||||||||
Equip: C.C. Vicenç Reynés Team 6 [A. Ruiz , T. Ripoll i A. Llobet]
|
||||||||||||||
Equip: Taller Can Joan [T. Roig, B. Roig i J. Verger]
|
||||||||||||||
Equip: Afex C.C Felanitx [F. Artigues, M. Gamundi i A. Manresa]
|
||||||||||||||
Equip: Picatalons [F. Aloy, G. Amengual i J. Mateu]
|
||||||||||||||
Equip: Trotadors D'Algaida [B. Capella, J. Sastre i R. Gaya]
|
||||||||||||||
Equip: Herbes Túnel-Bar Mavi [B. Quetglas, H. Cohen i M. Ibañez]
|
||||||||||||||
Equip: J. Gelabert, L. Llull i A. Sanchez
|
||||||||||||||
Equip: #Tribudesmoteros [A. Barragán, P. Oliver i C. San Juan]
|
||||||||||||||
Equip: Yes, We Can!!!! [L. Crespi , M. Crespi i D. Ortega]
|
||||||||||||||
Equip: Storbats [J. Pons, Ã. Campos i A. Mora]
|
||||||||||||||
Equip: Team Artà Racing Bike [P. Ginard, M. Alzamora i F. Nicolau]
|
||||||||||||||
Equip: J. Mas, F. DÃaz i J. Alou
|
||||||||||||||
Equip: Verderols [J. Company, A. Bover i M. Florit]
|
||||||||||||||
Equip: Team 23 [J. Viveros, G. Fernandez i A. Cervilla]
|
||||||||||||||
Equip: Trio Calavera [G. Vara, J. Amengual i R. Castelltort]
|
||||||||||||||
Equip: Los Birrasboys [D. MartÃnez , B. Moreno i J. Palma]
|
||||||||||||||
Equip: Disma Caldentey [J. Oliver, B. Galmes i M. Pascual]
|