A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Nom | Any | Gènere | Club | Categoria | ||||||||||
Equip: Casi No Arribam [M. Diaz, J. Evangelisti i J. Mascaró]
|
||||||||||||||
Equip: Fit Point [P. Acuña, R. Camara i L. Bonnin]
|
||||||||||||||
Equip: Ferrerico [B. Noguera , J. Feliu i J. Rossello]
|
||||||||||||||
Equip: Full Gassss Mtb [G. Homar, M. Fuster i Ã. Campos]
|
||||||||||||||
Equip: Ebe Team [R. Gomez, F. Bennassar i I. Blanco]
|
||||||||||||||
Equip: Sancho Team [D. Moreno, B. Sierra Fernandez i A. Sierra]
|
||||||||||||||
Equip: P. Picazo, J. Terrones i A. Figueroa
|
||||||||||||||
Equip: M. Bordoy, D. Mercadal i T. Trias
|
||||||||||||||
Equip: Calaveras [E. Rodriguez, A. Romero i D. Valcaneras]
|
||||||||||||||
Equip: Es Moixos [S. Llull, M. Riera i J. Duran ]
|
||||||||||||||
Equip: Los Mejores [J. Alfaro, M. Guerrero i S. Baidez]
|
||||||||||||||
Equip: Liveablock Gordos Team [R. Miralles, J. Horrach i A. Vich]
|
||||||||||||||
Equip: Baca Makina [B. Frau, J. Ripoll i B. Jiménez]
|
||||||||||||||
Equip: Triciclistes Proteam [P. Oliver, M. Gamundi i O. Bisbal]
|
||||||||||||||
Equip: En El Darrer Moment [D. Reus, R. Adrover i J. Viana]
|
||||||||||||||
Equip: Reynes Team [C. Girona, D. Hernandez i J. Casasnovas ]
|
||||||||||||||
Equip: Reynés Team 9 [A. Forteza, C. Crespi i A. Forteza]
|
||||||||||||||
Equip: Reynes Team 4 [J. Vila, X. Martorell i F. Amorós]
|
||||||||||||||
Equip: CC Trotadors d´Algaida [J. Pascual , M. Pou i M. Gelabert ]
|
||||||||||||||
Equip: Los Calamares [A. Barcelo, A. Barcelo, M. Lebron i J. Vinent]
|
||||||||||||||
Equip: Reynes Team 7 [D. Magraner , S. Campo i F. Amorós Muñoz]
|
||||||||||||||
Equip: Mollejas Team By Quintana [J. Quintana, J. Suñer i M. Cañellas]
|
||||||||||||||
Equip: Quintana 2 [G. Ferrer, N. Vila i J. Alemany]
|
||||||||||||||
Equip: J. Alou, F. DÃaz i J. Mas
|
||||||||||||||
Equip: Feim Lo Que Podem!!! [J. Nadal, B. Adrover i S. Vadell]
|