Atletes Inscrits
A continuació pots veure la llista de les persones inscrites a la competició. Actualment s'han inscrit atletes a aquesta competició.
Equips Inscrits
|
Equip: Viwo Hotels Reloaded [C. Oliver, J. Oliver i G. Tomàs]
Carlos Oliver |
Natación |
600 m. |
Carlos Oliver |
BTT |
|
Carlos Oliver |
BTT |
|
Javier Oliver |
BTT |
14 Km. |
Gabriel Tomàs |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Viwo Hotels [T. Dahmani, J. Salmerón i D. Velasco]
Daniel Velasco |
Natación |
600 m. |
Daniel Velasco |
BTT |
|
Daniel Velasco |
BTT |
|
Javier Salmerón |
BTT |
14 Km. |
Toumi Dahmani |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Viwo Hotels Mix [A. Callejón , I. AMIGO i N. Granados]
Nuria Granados |
Natación |
600 m. |
Nuria Granados |
BTT |
|
Nuria Granados |
BTT |
|
IVAN AMIGO |
BTT |
14 Km. |
Andres Callejón |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Viwo Hotels Again [A. Sánchez, L. Alou i B. Villalba]
Lorenzo Alou |
Natación |
600 m. |
Lorenzo Alou |
BTT |
|
Lorenzo Alou |
BTT |
|
Bartomeu Villalba |
BTT |
14 Km. |
Alejandro Sánchez |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Viwo Hotels Team [A. Sanchez, J. Gelabert i M. Salom]
Angel Sanchez |
Natación |
600 m. |
Angel Sanchez |
BTT |
|
Angel Sanchez |
BTT |
|
Joan Gelabert |
BTT |
14 Km. |
Miquel Àngel Salom |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Viwo Hotels Sport [S. Baxter, R. Márquez i L. Guerrero]
Sergio Baxter |
Natación |
600 m. |
Sergio Baxter |
BTT |
|
Sergio Baxter |
BTT |
|
Raúl Márquez |
BTT |
14 Km. |
Luis Guerrero |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Batiburrillo Team [P. Canyelles, D. Martorell i H. Luna]
Pau Canyelles |
Natación |
600 m. |
Daniel Martorell |
BTT |
14 Km. |
Hugo Luna |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: A. Oliver
Antonio Oliver |
BTT |
|
Antonio Oliver |
BTT |
14 Km. |
Antonio Oliver |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: C. Caggiano i S. Bauza
Claudio Rocco Caggiano |
Natación |
600 m. |
Sebastia Bauza |
BTT |
14 Km. |
Claudio Rocco Caggiano |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Binimelis-Duran [J. Binimelis i J. Duran ]
Jaime Binimelis |
Natación |
600 m. |
Jaime Binimelis |
BTT |
14 Km. |
Jaume Duran |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: Mira - Riera [T. Mira i J. Riera]
Toni Mira |
Natación |
600 m. |
Toni Mira |
BTT |
14 Km. |
Juan Daniel Riera |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: M. Suñer, M. Riera i J. Puigros
Miquel Angel Suñer |
Natación |
600 m. |
Miquel Riera |
BTT |
14 Km. |
Joao Vithor Puigros |
Carrera |
4000 m. |
|
|
Equip: A. Oliver i A. Viña
Alvaro Viña |
Natación |
600 m. |
Antonio Oliver |
BTT |
|
Antonio Oliver |
BTT |
14 Km. |
Antonio Oliver |
Carrera |
4000 m. |
|
Atletes Inscrits
¡¡ Advertencia Para Consultas a Elitechip !!
Elitechip no revisa constantemente las conversaciones de Facebook. Si tienes alguna duda o consulta respecto de la competición u otro tema, por favor utiliza el
Formulario de Contacto así te podremos atender en el menor tiempo posible.