ElitechipLeagues and CupsV LLiga Elitechip 2020

V LLiga Elitechip 2020

Resultados Provisionales

Lliga oberta a tothom que entri habitualment a www.elitechip.net, tingui e-mail i tingui chip groc en propietat.

Puntuaran totes les proves detallades al calendari de la Lliga. El calendari serà per anys naturals, o sigui començarà a la primera cursa de l’any i acabarà amb les Sant Silvestres de les curses que figurin en el calendari de Elitechip.net, en aquest calendari estarà especificat el tipus de cursa, puntuació per recorreguts.Els lliuraments de premis s’efectuaran a un lloc a determinar, i dins el mes de gener, on es repartiran els trofeus als guanyadors.

 

INSCRIPCIONS A: Lliga Elitechip 2020

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 17/02/2020
Loading...
Pos. Chip Nombre Año Sexo Pos-Cat T1 T2 D1 D2 D3 D4 S1 S2 S3 S4 S5 S6 Penal. Total
1
DK2...
Isabel Collado Silva
Els 7 Mussols
1978
F
1-F40
Sa Llego
259.1
SaPobla 21
193.1
8 I Mig
98.8
0
551
2
DT7...
Miriam Thelen
1984
F
1-F35
Sa Llego
234.2
SaPobla 21
175.5
8 I Mig
91.3
0
501
3
HD9...
Amanda Martín
MALIFT MALLORCATRAIL
1985
F
2-F35
Sa Llego
300
Serra Nord
200
0
500
4
DY1...
Marta Egidos Mas
Human Re-Evolution
1994
F
1-F30
Sa Llego
229.8
Fars 21
172.6
3 Pins Lloseta
96.4
0
498.8
5
DW3...
Annie Brown
1962
F
1-F55
Sa Llego
205.7
Costitx 9
172
SaPobla 10
78.9
0
456.7
6
HD0...
María Julia Mera Morales
Altura-Sports Lloseta
1972
F
1-F45
Fars 45
300
Serra Nord
145.7
0
445.7
7
HD1...
Maria Antònia Canet Calafat
Club Atletisme Andra
1972
F
2-F45
Sa Llego
199
Fars 21
150.3
Serra XS
89.2
0
438.5
8
DG5...
Maria Antonia Salas Cantarellas
Marga Roig Train
1977
F
2-F40
Sa Llego
227.2
Fars 21
192.2
0
419.4
9
DG3...
Laura Salvà
Club Esportiu Velos Porreres
1993
F
2-F30
Sa Llego
237.8
SaPobla 10
89.7
15
312.5
10
DZ0...
Marcia Elizabeth Franco
Body & Mind Mallorca
1988
F
3-F30
Fars 21
162.2
Serra Nord
139.4
0
301.6
11
DT0...
Marina Salvà
Blue Tribe
1965
F
2-F55
Sa Llego
209.8
SaPobla 10
85.4
0
295.2
12
DM1...
Mª José Medina Ferrer
Endurance
1984
F
3-F35
Sa Llego
286.9
0
286.9
13
HD9...
Beatriz Bastia Sánchez
1991
F
4-F30
Costitx 9
200
8 I Mig
86.1
0
286.1
14
DG1...
Gabriela Alemany
C.A. Inca Iberostar
1991
F
5-F30
Sa Llego
282.4
0
282.4
15
DR1...
Irene Portillo
C.A. Inca Iberostar
1981
F
4-F35
Sa Llego
279.9
0
279.9
16
DG9...
Berta Pauner Meseguer
Cm La Pedrera-Borriol
1974
F
3-F45
Sa Llego
186.6
Serra XS
88.3
0
275
17
DK6...
Maria Gayà Florit
Petitsrunners Sant Joan
1971
F
4-F45
Sa Llego
173.6
SaPobla 10
100
0
273.6
18
DY5...
Marga Adrover Valera
C.A. Inca Iberostar
1987
F
6-F30
Sa Llego
268.6
0
268.6
19
HT9...
Niní Preto Fernández
.+Qtrail
1978
F
3-F40
SaPobla 21
171.9
8 I Mig
88.9
0
260.8
20
KX8...
Catalina Calafat Villalonga
Endurance Sport Club
1994
F
7-F30
Sa Llego
254.7
0
254.7
21
BC6...
Marta Luisa García Villanueva
.+Qtrail
1976
F
4-F40
Fars 21
154.1
Costitx 4,5
100
0
254.1
22
BC6...
Imma Ramis
.+Qtrail
1972
F
5-F45
Sa Llego
235.3
0
235.3
23
CB2...
Carlota Marcos Lorenzo
Sisu Team
1989
F
8-F30
Sa Llego
228
0
228
24
HT1...
Francisca Villalonga Ramonell
Altura-Sports Llos
1972
F
6-F45
Sa Llego
225.2
0
225.2
25
DR2...
Mireia Crusi Roca
1981
F
5-F35
Sa Llego
224.8
0
224.8
Publicidad
© Elitechip, 2008-2020, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net