ElitechipLeagues and CupsLliga Mallorca de Curses per Muntanya 2020 2020

Lliga Mallorca de Curses per Muntanya 2020 2020

Resultados Provisionales

 En la clasificació es mostrem tots els resultats del atletes que tenen opcions de puntuar, en canvi la puntuació final sols te en compte les 6 millores puntuacions, de les curses que tingui al llistat

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 23/03/2020
Loading...
Pos. Sexo Nombre Año Pos-Cat C1 C2 C3 C4 C5 C6 C7 C8 C9 C10 C11 C12 Penal. Total
1
M
Biel Martinez Ginard
C. E. XENDENGUETS
1980
1-VeAM
Serra Nord
1000
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
1,000
2
M
Lluis Biel Bauza Mayol
CLUB TRIATLO MONTÜIRI
1976
2-VeAM
Serra Nord
900
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
900
3
M
Albert Pons Pons
MENORCA TRAIL CLUB ES CASTELL
1987
1-ABM
Serra Nord
850
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
850
4
M
Jaume Vilanova Cantallops
VIWO HOTELS
1976
3-VeAM
Serra Nord
800
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
800
5
M
Luis Gomez
CLUB ESPORTS L'ALTURA
1976
4-VeAM
Serra Nord
799
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
799
6
M
Toni Melis Tous
C. A. ARTA
1983
2-ABM
Serra Nord
798
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
798
7
M
Miquel Amengual Galmes
ENDURANCE TRAINING CLUB
1991
3-ABM
Serra Nord
797
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
797
8
M
Sebastià Massanet Riera
C. E. XENDENGUETS
1982
4-ABM
Serra Nord
796
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
796
9
M
Pep Joan Serra Pol
C. A. DIAITA
1991
5-ABM
Serra Nord
795
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
795
10
M
Llorenç Socias Pinto
C. A. DIAITA
1991
6-ABM
Serra Nord
794
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
794
11
M
Joan Campins Mayol
C. E. XENDENGUETS
1989
7-ABM
Serra Nord
793
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
793
12
M
Miquel Àngel Barceló García
CLUB S'ESCAPADA - HO
1984
8-ABM
Serra Nord
792
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
792
13
M
Julio Román Aguilar
ERMASSETS C. M. D'ESPORLES
1979
5-VeAM
Serra Nord
791
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
791
14
M
Mariano Escuín Díaz
CLUB SA MILANA-ALARO
1968
1-VeBM
Serra Nord
790
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
790
15
M
Pedro Murillo Dávila
CLUB COMANDO SA RIERA
1979
6-VeAM
Serra Nord
789
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
789
16
M
Sion Joan Cerdà Vanrell
S. M. CLUB POLLENÇA
1984
9-ABM
Serra Nord
788
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
788
17
M
Esteve Bauçà
C. E. XENDENGUETS
1974
7-VeAM
Serra Nord
787
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
787
18
M
Pep Toni Gomez Subirana
C. M. MATINAM X SOMIAR
1986
10-ABM
Serra Nord
786
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
786
19
M
Jesús Font Infante
C. A. ARTA
1994
11-ABM
Serra Nord
785
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
785
20
M
Tomeu Dalmau Julia
CLUB SA MILANA-ALARO
1978
8-VeAM
Serra Nord
784
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
784
21
M
Paco Ventayol Alzina
TALAIOTS C. M.
1975
9-VeAM
Serra Nord
783
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
783
22
M
Sebas Capo Llompart
TALAIOTS C. M.
1977
10-VeAM
Serra Nord
782
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
782
23
M
Antoni Cabanellas Cerdà
S. M. CLUB POLLENÇA
1990
12-ABM
Serra Nord
781
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
781
24
M
Pep Lluis Salas Carbonell
C. M. MATINAM X SOMIAR
1986
13-ABM
Serra Nord
780
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
780
25
M
David Breijo Martí
CLUB MALLORCA A DALT DE TOT
1981
14-ABM
Serra Nord
779
Serra Nord XS
CxM Ciutat de Palma
CxM Lluc
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
FAS
La Trapa
Mancor XS
CxM Calvia
INCA GR-222
0
779
Publicidad
© Elitechip, 2008-2020, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net