ElitechipLeagues and CupsLliga Mallorca de Curses per Muntanya 2019

Lliga Mallorca de Curses per Muntanya 2019

Resultados Provisionales

 En la clasificació es mostrem tots els resultats del atletes que tenen opcions de puntuar, en canvi la puntuació final sols te en compte les 6 millores puntuacions, de les curses que tingui al llistat

Resultados Provisionales

Fecha de los Resultados 12/11/2019
Loading...
Pos. Sexo Nombre Año Pos-Cat C1 C2 C3 C4 C5 C6 C7 C8 C9 C10 C11 C12 Penal. Total
1
M
Jordi Moragues Nadal
CLUB MUNTANYA I ESCALADA SO
1982
1-ABM
Serra Nord
793
CxM Lluc
107
Galatzó 43
795
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
298
FAS
794
K10
La Trapa
S. Juniper
300
Mancor XS
350
CxM Calvia
0
3330
2
M
Andreu Borràs Garcia
CLUB MUNTANYA I ESCALADA SO
1990
2-ABM
Serra Nord
798
CxM Lluc
295
Galatzó 43
797
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
295
FAS
792
K10
La Trapa
298
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
3275
3
M
Mariano Escuín Díaz
CLUB SA MILANA-ALARO
1968
3-ABM
Serra Nord
779
CxM Lluc
282
Galatzó 43
783
Galatzó 23
FelanitX
289
Llogarets
FAS
781
K10
284
La Trapa
293
S. Juniper
293
Mancor XS
CxM Calvia
0
3218
4
M
David Breijo Martí
C. A. SPORTING CALVIÀ
1981
4-ABM
Serra Nord
776
CxM Lluc
277
Galatzó 43
782
Galatzó 23
FelanitX
283
Llogarets
289
FAS
776
K10
285
La Trapa
290
S. Juniper
291
Mancor XS
CxM Calvia
0
3204
5
M
Juan Carlos Herreros Jiménez
CLUB MALLORCA A DAL
1978
1-VeAM
Serra Nord
755
CxM Lluc
280
Galatzó 43
779
Galatzó 23
FelanitX
291
Llogarets
FAS
775
K10
294
La Trapa
288
S. Juniper
296
Mancor XS
300
CxM Calvia
0
3199
6
M
Sebastià Massanet Riera
C. E. XENDENGUETS
1982
5-ABM
Serra Nord
CxM Lluc
293
Galatzó 43
1000
Galatzó 23
FelanitX
350
Llogarets
300
FAS
797
K10
299
La Trapa
S. Juniper
350
Mancor XS
400
CxM Calvia
0
3197
7
M
Xisco Ortiz Rayo
C. E. +QTRAIL
1968
1-VeBM
Serra Nord
754
CxM Lluc
Galatzó 43
785
Galatzó 23
FelanitX
247
Llogarets
276
FAS
762
K10
265
La Trapa
S. Juniper
265
Mancor XS
CxM Calvia
0
3107
8
M
Oscar Torres Garcia
FED. BAL. MUNTANYISME I ESCA
1981
6-ABM
Serra Nord
762
CxM Lluc
254
Galatzó 43
768
Galatzó 23
FelanitX
269
Llogarets
FAS
764
K10
233
La Trapa
260
S. Juniper
Mancor XS
282
CxM Calvia
0
3105
9
M
Javier Poley Amer
FED. BAL. MUNTANYISME I ESCALA
1991
7-ABM
Serra Nord
745
CxM Lluc
270
Galatzó 43
761
Galatzó 23
FelanitX
258
Llogarets
FAS
719
K10
269
La Trapa
269
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
3033
10
M
Joan Anselm Ginard Vicens
FED. BAL. MUNTANYISME
1966
2-VeBM
Serra Nord
742
CxM Lluc
222
Galatzó 43
764
Galatzó 23
FelanitX
248
Llogarets
FAS
691
K10
264
La Trapa
259
S. Juniper
264
Mancor XS
CxM Calvia
0
2984
11
M
Toni Pons Lladó
CLUB S'ESCAPADA - HOTELS VIVA
1976
2-VeAM
Serra Nord
710
CxM Lluc
253
Galatzó 43
719
Galatzó 23
FelanitX
232
Llogarets
273
FAS
720
K10
248
La Trapa
S. Juniper
Mancor XS
279
CxM Calvia
0
2954
12
M
Sebastià Oliver Bennàsar
CLUB SA MILANA-ALARO
1968
3-VeBM
Serra Nord
730
CxM Lluc
198
Galatzó 43
728
Galatzó 23
FelanitX
235
Llogarets
253
FAS
708
K10
La Trapa
S. Juniper
211
Mancor XS
267
CxM Calvia
0
2921
13
M
Rafa Servera
C. E. BLUE TRIBE
1992
8-ABM
Serra Nord
682
CxM Lluc
241
Galatzó 43
737
Galatzó 23
FelanitX
252
Llogarets
FAS
702
K10
258
La Trapa
272
S. Juniper
256
Mancor XS
CxM Calvia
0
2907
14
M
Manuel Romero
C. E. BLUE TRIBE
1959
1-M60M
Serra Nord
724
CxM Lluc
188
Galatzó 43
736
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
FAS
696
K10
La Trapa
232
S. Juniper
239
Mancor XS
CxM Calvia
0
2815
15
M
Javi Román Rodríguez
ENDURANCE TRAINING CLUB
1975
3-VeAM
Serra Nord
679
CxM Lluc
206
Galatzó 43
703
Galatzó 23
FelanitX
220
Llogarets
FAS
664
K10
255
La Trapa
242
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
2763
16
M
Diego Márquez Barrios
C. E. PALMARUNNERS
1974
4-VeAM
Serra Nord
662
CxM Lluc
Galatzó 43
720
Galatzó 23
FelanitX
216
Llogarets
FAS
693
K10
La Trapa
183
S. Juniper
255
Mancor XS
CxM Calvia
0
2729
17
M
Miquel Angel Pujol Amengual
C. E. ES PEDAL DE BU
1970
5-VeAM
Serra Nord
763
CxM Lluc
264
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
274
Llogarets
293
FAS
780
K10
La Trapa
S. Juniper
284
Mancor XS
CxM Calvia
0
2658
18
M
Jose Antonio Collado
C. M. MATINAM X SOMIAR
1966
4-VeBM
Serra Nord
725
CxM Lluc
213
Galatzó 43
755
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
261
FAS
701
K10
La Trapa
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
2655
19
M
Pablo Muntaner Aizpún
C. E. ROVELLATS
1982
9-ABM
Serra Nord
CxM Lluc
Galatzó 43
741
Galatzó 23
FelanitX
242
Llogarets
271
FAS
736
K10
267
La Trapa
271
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
2528
20
M
Juan Carlos Camargo Jiménez
C. M. MATINAM X SOMI
1966
5-VeBM
Serra Nord
720
CxM Lluc
256
Galatzó 43
Galatzó 23
FelanitX
244
Llogarets
257
FAS
742
K10
La Trapa
230
S. Juniper
Mancor XS
284
CxM Calvia
0
2503
21
M
Tomeu Cànaves Blanquer
ENDURANCE TRAINING CLUB
1963
1-M55M
Serra Nord
688
CxM Lluc
239
Galatzó 43
742
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
FAS
K10
266
La Trapa
239
S. Juniper
251
Mancor XS
285
CxM Calvia
0
2471
22
M
Dani Muñiz
CLUB SA MILANA-ALARO
1983
10-ABM
Serra Nord
736
CxM Lluc
221
Galatzó 43
749
Galatzó 23
FelanitX
219
Llogarets
FAS
K10
243
La Trapa
246
S. Juniper
249
Mancor XS
CxM Calvia
0
2444
23
M
Wiro Jordán Jurado
CLUB MALLORCA TRAIL
1972
6-VeAM
Serra Nord
760
CxM Lluc
237
Galatzó 43
759
Galatzó 23
FelanitX
260
Llogarets
285
FAS
K10
La Trapa
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
2301
24
M
Gabi Nicolau Dora
C. E. ROVELLATS
1974
7-VeAM
Serra Nord
CxM Lluc
Galatzó 43
732
Galatzó 23
FelanitX
Llogarets
272
FAS
760
K10
268
La Trapa
265
S. Juniper
Mancor XS
CxM Calvia
0
2297
25
M
Miquel Torrens Artigues
C. E. XENDENGUETS
1998
1-ProM
Serra Nord
722
CxM Lluc
230
Galatzó 43
715
Galatzó 23
FelanitX
226
Llogarets
FAS
K10
La Trapa
S. Juniper
Mancor XS
290
CxM Calvia
0
2183
Publicidad
© Elitechip, 2008-2019, All rights reserved
Elitechip, S.L. B57506149 - info@elitechip.net